:::::::::::::::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:::::::::::::::

SiTeMiZe Hoooş GeLDiNiZ LüTFeN '''''üYe oLuNuZ''''''

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bir filimde görmüştüm

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

bir filimde görmüştüm Empty
MesajKonu: bir filimde görmüştüm   bir filimde görmüştüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 1:57 pm

Şimdi Biraz Kafa Karışıklığı Olabilir Bi filmde vardı bu soru ama Kime sorsam Baya bi düşündü Kağıtlarla filan çözen nadir oldu evet soru geliyor...

Bi tane Bomba Var bi dağın tepesinde ama bomba patlarsa kent tamamen yokulucak sizede bombanın yeri bildirilmiş gittiğinizde bir pc açılıyor ve telefon geliyor 15 dakika içinde çözemezsen bomba patlıcak tel kapanıyor ve 15 dakikadan geri sayım başlıyor...

Bombanın Durdurulması İçin 4 Lt.lik bi ağırlık gerekiyor sınırsız su yani çeşme var bi tane 3 lt.lik ve 5 lt.lik su şişesi var buyrun 4 litre yapıp düzeneğin üstüne koyucaksınız gram fazla gelmicek şişelerin üstünde çizgi filan yok nasıl yaparsın 4 litreyi ?
Admin
BİNBAŞI
BİNBAŞI
Admin

Erkek
İş/Hobiler : çalış
Lakap : liseli

MesajKonu: Geri: bir filimde görmüştüm   bir filimde görmüştüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 3:46 pm

ÇOK KARIŞIK BİR SORUUU
https://ogrenciyiz.catsboard.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: CEVABI   bir filimde görmüştüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 5:28 pm

CEVABI: 1- 5 lt doldurulur ve 3lt kaba dokulur elde kalır 2 lt
2- 3lt kap bosaltilir elde kalan 2 lt 3 lt lik kaba konur. 3lt kapta 1 lt bos yer kalmis olur.
3- 5 lt yeniden doldurulur ve tekrar 3 lt kaba bosaltilir. 3 lt kapta 1 lt bos yer kaldigi icin 5lt kaptan ancak 1 lt transfer tyapilabilir.
Sonuc: 5lt kapta 4lt su kalmis olur.
elif
ER
ER

Kadın
İş/Hobiler : rap dinlemek,gezmek,sevdiklerimle beraber olmaq.
Lakap : isyankar

MesajKonu: Geri: bir filimde görmüştüm   bir filimde görmüştüm Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 7:06 pm

Smile.) aynen öyle:)Smile
sofal
BİNBAŞI
BİNBAŞI
sofal

Erkek
Lakap : sofal

MesajKonu: Geri: bir filimde görmüştüm   bir filimde görmüştüm Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:28 pm

bir filimde görmüştüm Icon_biggrin bir filimde görmüştüm Icon_biggrin bir filimde görmüştüm Icon_biggrin yha aynen öleÇ bir filimde görmüştüm Icon_biggrin bir filimde görmüştüm Icon_razz bir filimde görmüştüm Icon_razz bir filimde görmüştüm Icon_razz
http://www.ogrenciyiz.catsboard.com

bir filimde görmüştüm
1 sayfadaki 1 sayfası